KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9524063
nr 952 4063
Akvarell
Ragnar Sandberg (1902-1972), Fåglar, signerad RS, 33x26
Utrop:
15.000 kr
Såld:
12.000 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:09:23
29/3 17:09:14
- Klassiska
30 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska